Sauron je moderný redakčný systém, ktorý je nainštalovaný v pozadí každej www stránky, ktorú sme pripravovali. Aj keď je jeho ovládanie jednoduché a intuitívne, poskytne v prípade potreby aj veľmi komplexné nástroje pre správu rozsiahlych a zložitých prezentácií. Sauron je preto vhodný pre mikrostránky, firemné prezentácie, e-shopy aj špeciálne aplikácie.

Redakčný systém Sauron vyvíjame a používame od roku 1999. Sformovali ho potreby a požiadavky našich klientov a zároveň naše vlastné skúsenosti. Je švajčiarskym nožom pre správu webu, spočiatku si vystačíte aj s jednou čepeľou, ale časom zistíte, že pomocou ďalších nástrojov sa k výsledku dopracujete rýchlejšie a ľahšie.

ŠARIŠ PARK
ŠARIŠ PARK
htttp://www.sarispark.sk
Juraj Červenák
Juraj Červenák
http://www.cervenak.sk
J. & J. Ostrožovič
J. & J. Ostrožovič
http://www.ostrozovic.sk

Sauron pracuje v prostredí PHP + MySQL (viac o systémových požiadavkách). Touto technológiou je celosvetovo pripravených veľa redakčných systémov. Sauron má však rad výhod, ktoré pri príprave a prevádzke vašej web stránky oceníte:

  • Sauron je rýchlejší. Sauron je praxou odladený redakčný systém. Funkcie, ktoré sa časom ukázali ako nepoužívané alebo nadbytočné, boli z jadra odstránené.
  • Sauron šetrí investície. Sauron je postavený striktne na 3 vrstvovej architektúre, kde grafika je úplne oddelená od programu. Pre Vás to znamená možnosť kedykoľvek zmeniť, upraviť alebo aktualizovať grafickú stránku webu jednoducho bez kupovania nového programu.
  • Sauron sa rýchlo implementuje. Niektoré redakčné systémy sú zviazané s grafikou. Vaša stránka tak môže byť podobná miliónom iných stránok. Web postavený na redakčnom systéme Sauron môže byť pripravený aj v priebehu pár hodín, ale jeho vzhľad nie je ničím obmedzovaný. Môžete si vybrať z tisícok návrhov a všetky môžu byť nainštalované do 24 hodín. V prípade záujmu vám navrhneme grafický návrh na mieru.
  • Sauron je jednoduchý. Veľkou výhodou Saurona je jeho jednoduchosť. Ovládanie je veľmi intuitívne a prácu s ním zvládnete naozaj jednoducho. K dispozícii máte tento manuál.
  • Sauron je flexibilnejší. Chcete cez web predávať letenky? Máte autobazár? Prevádzkujete realitnú kanceláriu? Máte sieť obchodných predajcov a chcete ich riadiť princípom multi level marketingu? Máte penzión a chcete hosťom ponúknuť online rezervácie alebo interaktívny dotazník spokojnosti? Žiaden problém, Saurona vám nakonfigurujeme presne podľa vašich potrieb.
  • Sauron sa neustále zdokonaľuje. Funkcie, ktoré sú praxou overené a ukázali sa ako prospešné, implementujeme do Saurona a stávajú sa tak jeho štandardnou súčasťou. Tým znižujeme cenu vášho riešenia, keďže Sauron obsahuje veľa funkcií, ktoré si nemusíte dávať programovať na mieru.
  • Sauron sa nebráni zodpovednosti. Je to náš vlastný produkt a stojíme si za ním. Na funkcie redakčného systému Sauron poskytujeme záruku a naši klienti majú k dispozícii plnú podporu vrátane hotline a aplikácie HelpDesk. Našich klientov školíme a poskytujeme im poradenstvo v oblasti správy webov aj v internetovom marketingu.

Prehľad funkcií a modulov redakčného systému Sauron a nadstavby pre e-shop
Prehľad aktualizácií redakčného systému Sauron